Rezultate selecție dosare – Concurs/ examen de promovare în grad profesional

Comisia de concurs stabilită prin Dispozițiile Primarului Comunei Săcelu, Județul Gorj cu nr.129 din 11.10.2021 ;i nr.134/19.10.2021, s-a întrunit azi data de 03.11.2021 și a procedat la selecția dosarelor de înscriere la concursul/ examenul de promovare în grad profesional imediat superior, celui deținut de funcționarul public din aparatul de specialitate al Primarului Comunei Săcelu, județ Gorj, organizat în data de 11.11.2021 (proba scrisă), pe baza îndeplinirii condițiilor de participare la concurs.

Nr. crt.Numele și prenumele candidatului/ Codul de identificare al candidatuluiRezultatul selecției dosarelor de înscriere la concursObservații

Locul de desfășurare a probei scrise din data de 11.11.2021 (ora 10.00) este: sediul Primăriei Comunei Săcelu, Județul Gorj, localitatea Săcelu, sat Săcelu, strada Principală, nr.87.