Rezultate selecție dosare – Consilier, clasa 1 grad profesional debutant

Comisia de concurs stabilită prin Dispozițiile Primarului Comunei Săcelu, Județul Gorj cu nr.2 din 06.01.2022, s-a întrunit azi data de 20.01.2022 și a procedat la selecția dosarelor de înscriere la concursul de recrutare pentru ocuparea funcției publice de execuție de Consilier resures umane, clasa 1 grad profesional debutant, în Compartiment Urbanism, Amenjarea teritoriului, investiții autorizări și disciplina în construcții și Resurse Umane din cadrul aparatului de specialitate al primarului comunei Săcelu, județul Gorj, organizat în data de 31.01.2022 (proba scrisă), pe baza îndeplinirii condițiilor de participare la concurs.

Nr. crt.Numele și prenumele candidatului / codRezultat obținut Admis / RespinsObservații
1Cod 261ADMIS