Rezultate PROBA SCRISĂ – Consilier, clasa 1, grad profesional superior

Azi, 28.03.2022, s-a desfășurat PROBA SCRISĂ a concursului de recrutare pentru ocuparea funcției publice de execuție vacante de Consilier, clasa 1, grad profesional superior din cadrul aparatului de specialitate al Primarului Comunei Săcelu, județul Gorj, organizat în data de 28.03.2022, ora 10.00.

Organizarea și desfășurarea concursului s-a făcut cu respectarea prevederilor legale în acest sens (O.U.G. nr. 57/2019 privind Codul administrativ și H.G. nr. 611/2008 pentru aprobarea normelor privind organizarea și dezvoltarea carierei funcționarilor publici, cu modificarile și completarile ulterioare).

La PROBA SCRISĂ condidatul a obținut următoarele rezultate:

Nr. crt.Numele și prenumele
candidatului
Rezultatul obținut
Admis/Respins
1.cod de identificare 1520ADMIS

Contestațiile se pot depune în termen de cel mult 24 de ore de la data afișării rezultatelor probei scrise, la Sediul Primăriei Comunei Săcelu, județul Gorj.