Raport final al concursului – Consilier juridic, clasa 1 grad profesional principal

Funția public pentru care s-a organizat concursul: concursul de recrutare organizat în vederea ocupării unei funții publice de execuție vacante de Consilier juridic clasa 1, gradul profesional principal, din cadrul Compartimentului administrație publică locală, juridic și contencios, din aparatul de specialitate al primarului Comunei Săcelu – Județul Gorj, cu durata normală a timpului de lucru de 8 ore/zi, respectiv 40 ore/săptămână.

În intervalul 18.06.2021- 07.07.2021 (inclusiv), ora 15.00 , prevăzut pentru depunerea dosarelor de înscriere la concursul de recrutare organizat în vederea ocupării unei funcții publice de execuție vacante de Consilier juridic, clasa I, gradul profesional principal , din cadrul Compartimentului administrație publică locală, juridic și contencios, din aparatul de specialitate al primarului Comunei Săcelu – Județul Gorj, nu a fost depus niciun dosar de concurs, drept pentru care încheiem prezentul raport final al concursului.