Rezultate selecție dosare – Consilier achiziții publice, clasa 1 grad profesional asistent

Comisia de concurs stabilita prin Dispozitiile Primarului Comunei Sacelu, Județul Gorj cu nr.79 din 25.06.2021, s-a întrunit azi data de 15.07.2021 și a procedat la selecția dosarelor de înscriere la concursul de recrutare pentru ocuparea funcției publice de execuție de Consilier achiziții publice, clasa 1 grad profesional asistent, concurs ce se va desfășura în data de 26.07.2021.

Nr. crt.Numele și prenumele candidatului/
Codul de identificare al candidatului
Rezultatul selecției dosarelor
de înscriere la concurs
Observații

Locul de desfășurare a probei scrise din data de 26.07.2020 (ora 10.00) este: sediul Primăriei Comunei Săcelu, Județul Gorj.