Rezultate FINALE – Consilier achiziții publice, clasa 1 grad profesional asistent

Ale concursului de recrulare organizat în data de 26.07.2021 (proba scris) și respectiv, 26.07.2021 (proba interviu), pentru ocuparea postului aferent funției publice de execuție vacante de Consilier achiziții publice clasa I grad profesional asistent din aparatul de specialitate al Primarului Comunei Săcelu, judetul Gorj.

Nr. crt. Numele și prenumele candidatului Detalii funcție Punctaj probă scrisă Punctaj probă interviu Punctajul final (media)* Rezultat final**
1. Codul de indentificare 3780 Consilier, Clasa I, grad profesional asistent 61,00 puncte 70,00 puncte 65,50 puncte ADMIS

*) Punctajul final se calculează ca medie aritmetică a punctajelor obținute la proba scrisă și/sau interviu, după caz.
**) Se trec următoarele mențiuni „Admis” sau „Respins”